A 2015. 04.17-én megrendezett Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti verseny megyei döntőjében iskolánk 6 tanulója vett részt. Sárkány Aba Farkas és Sibalin Tamás 5. A osztályos tanulók holtversenyben a 2. helyen végeztek. A többi résztvevő is szépen szerepelt: Hegyesi Fanni és Nagy András (6.A) az 5. helyen, György Johanna (5.A) és Czakó Levente 6.A) 7. helyen végzett. Mindannyiuknak gratulálunk!

Felejthetetlen napok Pécsen – Beszámoló a 8.B osztálykirándulásáról
A nyergesújfalui Zafféry Károly Szalézi Középiskola diákjai (25 fő) és kísérőtanárai (2 fő) egy fantasztikus, élményekkel teli három napot töltöttek



