Az év vége felé közeledve az 5.B osztály lelki napon vett részt Bajóton, amit már nagyon vártak a gyerekek. Emmanuel atya vezetésével közös elmélkedésen és lelki programokon vehettek részt. Az első napot egy szép mise is gazdagította, amelyen együtt imádkozhattak a szüleikkel. Ezt követően egy közösségépítő grillezés volt a családokkal. Másnap az óvodásokat látogatták meg, ahol kicsi és nagy együtt játszott. A közös élmények még közelebb hozták egymáshoz a diákokat, a családokat és a közösséget.













